Головна » Тематичні тижні

      Згідно з планом роботи школи та з метою розвитку інтересу учнів до вивчення історії, розвитку логічного та аналітичного мислення,  формування історичних компетентностей та виховання патріотизму, любові до рідного краю,  в школі з 04  по 08 листопада 2019 року проведено тиждень історії та правознавства.
      Під час його проведення учні відгадували кросворди, ребуси правової та історичної тематики, брали участь у вікторинах,  історичних, пізнавальних іграх, отримували нову інформацію та цікаві знання. 
      В перші дні тижня вчителі історії та правознавства  Дудинець Г.В.,  ... Читати далі »

Категорія: Тематичні тижні | Переглядів: 107 | Додав: innaroman1996 | Дата: 08.11.2019

   З 7 по 11 жовтня в школі проводився тиждень правових знань.
   Саме з цією метою було  проведено різноманітні тематичні заходи. Учні 9-10 класів під керівництвом вчителя правознавства Пушкаровича І.В. стали учасниками правового лекторію «Закон і право», під час якого діти вчились  толерантно ставитись до прав інших людей, вміло їх реалізовувати,  розвивати уміння, знаходити компромісне рішення і, звичайно, виховувати в собі поважне ставлення до власної особистості та інших. 
   Вихованці  Мішко Н.М. та  ... Читати далі »

Категорія: Тематичні тижні | Переглядів: 126 | Додав: innaroman1996 | Дата: 11.10.2019

    Цей тиждень був присвячений фізиці, хімії, астрономії ― одним з найдавніших наук, без яких немислимий подальший розвиток людства, наукам цікавим, захоплюючим, могутнім. Значення їх знань у нашому житті дійсно важко оцінити. Тиждень природничих предметів-це позакласна робота з фізики, хімії та астрономії, яка є засобом активізації пізнавальної діяльності учнів та формування їх компетентностей. Згідно ПЛАНУ роботи школи та НАКАЗУ директора школи Удут Х. В. з 15.04.19 по 19.04.19 були складені відповідні ЗАХОДИ щодо організації цікавої діяльності учнів і вчителів відповідних предметів. Активна участь учнів 7-11 класів проявилась і технічній творчості: Ільницький Норберт (8-А кл.), Гичка Сергій (9-Б кл.), Удут Віктор (9-Б кл.). Дівчата 10-го класу виготовили цікаві стінгазети, підготували фізико-хімічний ... Читати далі »

Категорія: Тематичні тижні | Переглядів: 295 | Додав: innaroman1996 | Дата: 22.04.2019

   Література, як один із видів мистецтва, покликана виховувати естетичні почуття. Головне – не залишити дитину байдужою, будити її думки і почуття, намагатися створювати такі умови, коли кожен учень хоче висловитись.
   З цікавістю і захопленням між учнями 5-х класів відбулась гра «Веселі пазли» та конкурс-вікторина «Я знаю цю казку», а учні 7-х класів, зібрали багато інформації на тему «Звідки книжка до нас прийшла?» і розповіли цікаве про історію створення книги за круглим столом.
   Під час проведення тижня світової літератури поєднуються різні види творчої та пошукової діяльності. За участю учнів 9-х класів проведено конференцію на тему «Пейзажна лірика в творчості поетів-романтиків», під час якої учні демонстрували свої презентації та читали поетичні твори А.Міцкевича, Г.Гейне, Дж.Бай ... Читати далі »

Категорія: Тематичні тижні | Переглядів: 198 | Додав: innaroman1996 | Дата: 20.03.2019

     Сучасна молодь вступає в життя в епоху не тільки бурхливого розвитку науки і техніки, а й негативних наслідків науково-технічної революції та демографічного вибуху.  Оскільки дана проблема зараз як ніколи раніше активно обговорюється, вчитель біології Токар М.М. разом з учнями також не змогла оминути дану проблему і висвітлила її під час проведення тижня біології, який проходив у нашій школі з 11 по 15 березня 2019 року. З метою активізації свідомості учнів стосовно екологічних проблем рідного краю протягом тижня було проведено анкетування «Екологія рідного краю» серед учнів 10-11 класів. У ході обговорення зібраної інформації учні дійшли до висно ... Читати далі »

Категорія: Тематичні тижні | Переглядів: 146 | Додав: innaroman1996 | Дата: 18.03.2019

Між берегами вічності клекоче час,
Дзвенить нового дня весела повінь.
Живуть, Тарасе, рідний, поміж нас
І голос твій, і пензель твій, і Слово.


     Роль Т. Шевченка в історії українського народу неоціненна. Якби не було Шевченка, чи жили б ми сьогодні в незалежній державі? Якби не було Шевченка, якою мовою ми б зараз розмовляли? Якби не було Шевченка, чи можна було б говорити про окрему українську націю? Тарас Шевченко -   геніальний поет, прозаїк і драматург, основоположник нової української літератури та літературної мови, геніальний художник. Його значення в житті українського народу значно більше – він наш національний пророк.
     З 03 по 11 березня 2019 року у нашій школі проведено Тиждень ... Читати далі »

Категорія: Тематичні тижні | Переглядів: 180 | Додав: innaroman1996 | Дата: 11.03.2019

     Вивчення іноземної мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Та варто замислитись, що саме іноземна мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння різними мовами, зокрема  англійською та німецькою,  є потребою часу. Під час їх вивчення  ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.
     З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, етичного виховання, духовного багатства, моральної чистоти у школі було проведено ... Читати далі »

Категорія: Тематичні тижні | Переглядів: 288 | Додав: oktaviasadvari | Дата: 27.02.2019

 «Музика – таємнича, ледь розкрита книга,
тож заглиблюйтеся в її сторінки.» 

Максим Рильський

     Музика є мовою серця, найніжніших почуттів, світу емоцій людини. Музичне мистецтво стимулює учнів до творчої діяльності, сприяє формуванню пізнавальних функцій, розвитку творчого мислення, здібностей, артистизму, комунікативності, а також позитивних  якостей характеру. Музика дає ... Читати далі »

Категорія: Тематичні тижні | Переглядів: 226 | Додав: oktaviasadvari | Дата: 26.02.2019

   У рамках  Тижня правової освіти, який розпочався з 10 грудня, у школі відбулася зустріч з працівниками  поліції - майором поліції, дільничним офіцером поліції Мукачівського РВП Бенцою Б.П.,інспектором МРВ філії ДУ центру пробації в Закарпатській області,старшим лейтенантом поліції  Бенцою Т. В., інспектором Мукачівського РВП, лейтенантом поліції  Когут Т.Б. та фахівцем МРВ філії ДУ центру пробації в Закарпатській області  Брусьо М.В. 
   Варто від¬мітити, що даний захід став можли¬вим завдяки сприянню та до-помозі селищного голови Дуб М.В., який радо взяв на себе всю організацію зустрічі.
   Правоохоронці провели профілактичні бесіди з учнями  5 - 11 класів по попередженню дитячої злочинності серед неповнолітніх, насильства у сім'ї, поведінки у школ ... Читати далі »

Категорія: Тематичні тижні | Переглядів: 230 | Додав: zpzp | Дата: 13.12.2018

Наша школа початкова –
це скарбниця знань чудова!
Всі розумні та веселі
В нашій радісній оселі!

     Тиждень початкових класів проходив за традицією осінньої пори, з 12 по 16 листопада. У цей період кабінети початкової школи були схожі на вулики, де плідно та згуртовано працювали учні та вчителі. Робота була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності,були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів.
     В перший день  відбулося урочисте відкриття Днів початкової школи, презентація кожного класу  та оголошення конкурсної програм ... Читати далі »

Категорія: Тематичні тижні | Переглядів: 328 | Додав: zpzp | Дата: 19.11.2018

« 1 2 3 4 ... 8 9 »