07:33
ТИЖДЕНЬ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ У КОЛЬЧИНСЬКІЙ ЗОШ

    Вивчення іноземної мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Та варто замислитись, що саме іноземна мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння різними мовами, зокрема  англійською та німецькою,  є потребою часу. Під час їх вивчення  ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.
    З метою розширення і поглиблення лінгвістичних знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, етичного виховання, духовного багатства, моральної чистоти у школі було проведено з  3 по 5 лютого 2020 року “Тиждень іноземної мови”.
    Протягом тижня було проведено ряд заходів, які охоплювали учнів 1-11 класів під керівництвом Попович М.І., Желізняк М.В. та Лашкевич Т.М. Найстарші учні вирішили зібрати інформацію про видатних британців і Сполучене Королівство. Відрадним було те, що було охоплено як відомих історичних осіб, що так, чи інакше впливали на розвиток і становлення країни, так і сучасних, які тепер є цікавими для учнів. Тому протягом тижня, щоуроку ми проводили прес-хвилини для повідомлення знайденого матеріалу. Слід відзначити Шух О.,Садову Т., Кисличну Є.
    Вихованці 6 класів виявилися справжніми поліглотами: їм випало змагатися як з англійської, так і з німецької мов. Впродовж тижня проведено ряд цікавих заходів з німецької мови: конкурс малюнів « Ich liebe Deutschland», конкурс стінгазет та проектів «Deutschland stellt sich vor», у якому брали участь учні 6-9 класів. Слід відзначити таких учнів як Переста Г., Шепа К. та Тягур. В.
    Було проведено турнір знавців німецької мови для учнів 6 класів,  під керівництвом Лашкевич Т.М, дві  команди учнів «GEWINNER» та «FREUNDLICH» показали свої знання з німецької мови у різних конкурсах.   Найактивнішими варто назвати Дзямко В., Станкович Ю., Кисличного І., Гузинець Д., Митрович О., Кушнір О., Кенеза В. Учні 5 класу брали участь у конкурсі “Learning English is interesting and fun”, виконували різноманітні завдання на правильність та швидкість. Слід зауважити серйозність та відповідальність у підготовці: створення емблем, девізу тощо.  Дуже цікавою виявилася квест-гра ”Keep your eyes open ”, під час якої школярі повинні були відшукати завдання за підказками і виконати їх. Переможців було нагороджено дипломами. Протягом тижня учні 6,8 і 9 класів мали можливість переглядати відеофільм «Феєрія мандрів. Подорож до Берліну» 
    Ну і як же без наймолодших! Школярі початкової ланки декламували вірші англійською мовою, створили чудові колажі про поки що таємничу для них Британію, малювали, шукали римівки про своїх домашніх улюбленців, та із захопленням будували свої перші розповіді про відданих друзів. Учні із задоволенням розробляли, а потім презентували свої перші міні проекти “Funny English”; це Богдан С., Садварі М.,  Яворська А., Болдижар Д., Сарканич І., Алексюк Д., Шкріба М., усіх і не перерахувати!
    Протягом цього тижня учні поглибили свої знання з історії та культури Великої Британії і Німеччини, розширили лінгвістичні, комунікативні уміння та навички. Проведені заходи залишать яскраві і теплі спогади в пам’яті учнів.
 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Категорія: Тематичні тижні | Переглядів: 198 | Додав: innaroman1996 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]