Мукачівська фортеця — це справді те місце, де буває кожен, хто відвідує Закарпаття і, безумовно, кожен, хто тут живе.
У перший день канікул 28 жовтня учні 6-Б класу разом з класним керівником Шух О.Р. та Копач А.І. відправились на екскурсію до Мукачівського замку « Паланок» . Блукаючи сходами, потаємними кімнатами та експозиціями Мукачівського замку, ми довідались, що кожен камінь велетенської споруди дихає історією, за кожною замковою брамою – власна драма, за кожним поворотом – купа легенд. Учні із задоволенням слухали цікаві історії, легенди, розглядали експонати, галереї картин, фотографувались. Діти залишились задоволеними, з купою емоцій та вражень. |