17:52
Вам всім спасибі, наші милі, Жінки шкільні, чудові та вродливі
Прийшов березень і день за днем наблизилось жіноче свято - 8 Березня. Свято 8 Березня відзначають у всьому світі - це прояв великої шани і любові до жінки, трудівниці, подруги, коханої... Роль і значення жінки оцінено давно: і в святій книжці Біблії, і у різних жанрах мистецтва. А поет Євтушенко про жінку сказав так: "З жінки починається народ".

Враховуючи значимість цього свята у нашій школі теж відзначають його. Осяваючи педагогічний шлях серцем сповненим любові і тепла у школі працюють прекрасні жінки,що навчають і виховують дітей, передаючи з покоління в покоління найкращі традиції нашого народу, культуру, високу духовність.

Учні 11 класів підготували святкову програму для жінок школи. Для прекрасної половини людства показали чудовий концерт: Пушкарович Станіслав та Богдан Даніела виконали пісню "Квіти для мами", Горват Віталік подарував для чудової жінки - керівника, директора школи Удут Хатуни Важаївни композицію на гітарі "Мелодії життя", Аліна Фаринич та Ольга Шух прочитали поезію "Вітаємо, вчителю, тебе зі святом!", Пушкарович Марина виконала пісню "Я і ти", а Малина Василь розсмішив усіх гуморескою "Як Кузьму провчила жінка його мила". Багато теплих слів линуло із вуст ведучих Михайла Гаврильця та Пушкарович Марини. Радою учнівського самоврядування було премійовано учителів-жінок школи за їх клопітку та старанну працю путівками: у навколосвітню подорож, до санаторію МО "Вартова Батьківщини", до літнього оздоровчого табору "Сонечко", до кінноспортивного комплексу "Замучений мустанг", у загадковий фізико-математичний круїз до району Бермудських островів,на програму "Камеді клаб", на карнавал до Ріо-де-Жанейро, до Лондона, на безлюдний острів архіпелага Шпіцберген та на Батьківщину Менделєєва для повторення періодичної таблиці хімічних елементів.

Також напередодні свята профспілковий комітет та дирекція школи привітали жінок пенсіонерів з першим весняним святом-святом 8-го Березня.

Категорія: Свято | Переглядів: 749 | Додав: Tetyana | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]