14:34
Тиждень історії та права

   Згідно з планом роботи школи та з метою розвитку інтересу учнів до вивчення історії, розвитку логічного та аналітичного мислення формування уміння використовувати теоретичні знання в різних життєвих ситуаціях, формування історичних компетентностей та виховання патріотизму, любові до рідного краю,  в школі з 07 по 11 листопада 2016 року було проведено тиждень історії та правознавства.

   Під час його проведення учні відгадували кросворди, ребуси правової та історичної тематики, брали участь у вікторинах та історичних, пізнавальних іграх, отримували нову інформацію та цікаві знання.

   В перший день тижня вчителі історії та правознавства  Дудинець Г.В., Пушкарович І.В. ознайомили учнів з планом проведення предметного тижня, та організовано виставку історичних газет. Заслуговують уваги доробки учнів 8 - класу  «7 чудес світу» - Самчук Мирослави, Лендєл Аміни та «Україна – єдина, соборна держава» - Шух Ольги.

   У вівторок юні пошуковці  історичного гуртка презентували проекти «Герої живуть серед нас», де поділилися цікавими матеріалами про односельчан учасників АТО.

   Заглибитись в історичне минуле учням 5-6 класів допомогла гра «Подорож у минуле» та «Найрозумніший шестикласник». Найбільш ерудованими виявились Фаринич Аліна, Русин Анастасія.  А для учнів 7-9 класів проведено  історичну гру «Аукціон знань», де школярі могли поглибити свої знання з історії рідного краю

   Учні старшої ланки здійснили цікаву заочну подорож «Сторінками історії рідного краю»

   В останній день предметного тижня змагались в теоретичних та практичних вміннях юні правознавці під час проведення брейн –рингу "Закони в моєму житті".

Тиждень присвячений історії  та праву був цікавим та  повчальним.

Категорія: Тематичні тижні | Переглядів: 413 | Додав: zpzp | Рейтинг: 4.2/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]