15:04
Тиждень безпеки дорожнього руху у школі

      З метою  запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому в школі з  11 по 15 листопада тривав Тиждень безпеки дорожнього руху.  Головною темою Тижня безпеки дорожнього руху стала безпека учнів на дорозі,а завдання  – нагадати учням про необхідність   спільних дій у сфері дорожньої безпеки. 
      Згідно плану заходів, класними керівниками 1-11 класів було проведено години спілкування «Наша безпека в наших руках» ,вихователями груп продовженого дня-конкурс на кращу розмальовку  «Азбука безпеки», вікторини  «Уважний пішохід» за участі учнів початкових класів, інформаційно-просвітницькі бесіди з батьками щодо покращення засвоєнняз дітьми норм безпечної поведінки.
      Цікаво та змістовно пройшли єдині національні уроки «Безпечна країна» під керівництвом класних керівників Куруц О.І.та Барчій Н.І.(1-А,Б класи ),Біланинець Л.О.та Обіцької Т.М. (2-А,Б класи ),Садварі О.М. та Мішко Н.М. (3-А.Б класи ),Роман І.М.(5-А клас ),Пушкаровича І.В.(7-Б клас ) та Копин Н.І. (9-А клас ),в ході яких було  використано різноманітні форми та методи роботи.
      Вихователі груп продовженого дня Душенькевич Т.Й. та Болдижар А.І.з учнями 1-2 их класів провели тематичні  конкурси віршів та загадок про дорожній рух,а розмальовка «Азбука безпеки »додала дітворі задоволення та  масу позитивних емоцій.  
      Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом. Тиждень поглибив знання учнів у відповідній сфері, сприяв розвитку практичних навичок, поглибленню знань Правил дорожнього руху.
 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Категорія: Тематичні тижні | Переглядів: 301 | Додав: innaroman1996 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]