15:26
Свято останнього дзвоника

     От і промайнув ще один навчальний рік. Здається, ніби зовсім недавно ми всі разом стояли на шкільному подвір’ї, вслухаючись у малинову пісню першого дзвоника, який сповіщав про початок навчального року. А сьогодні вже час його завершувати.
      Справді, час летить невблаганно швидко. І особливо це відчувають наші найстарші учні, для яких прийшла пора прощатися зі школою, із шкільним дитинством. Цьогорічне свято є особливе, адже на свято були запрошені випускники 1969 року, які рівно 50 років тому стали першими випускниками нашого закладу. А наш 11 клас став 50-им "золотим" випуском.

   Для випускників цей дзвоник справді є останнім. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та  щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. 
Вони вирушають у самостійне доросле життя. Бажаємо, щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Віримо, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій. 
      Глибоко вдячні педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. 
Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Категорія: Свято | Переглядів: 879 | Додав: innaroman1996 | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]