18:37
День партизанської Слави у школі

     Цей день - особливе свято для всіх, хто на невидимих фронтах воював за свободу нашої Батьківщини, ціною величезних зусиль наближав Перемогу. Він втілює патріотизм і відвагу сотень тисяч підпільників, їх готовність пожертвувати найціннішим, що є у кожної людини - життям.
      Напередодні цієї датив нашій школі пройшли заходи, присвячені цій визначній події. Вчителями історії Дудинець Г.В., Пушкарович І.В.  проведено тематичні  уроки-бесіди, де учні дізналися про  про причини виникнення партизанського руху та його всенародний розмах, про ставлення радянських людей до ворогів-загарбників, героїчні вчинки пересічних  громадян , які ставали партизанами і підпільниками.
     Для  учнів 10-11 класів  проведено  круглий стіл - "Незламний фронт відваги і доблесті"..   Аудиторіїбув представлений хроніко-документальнийфільм «ЗАКАРПАТТЯ В ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ 1939-1945 р.».До глибини душі схвилювали присутніх відеопрезентації підготовлені учнями 11-класу Шух О., Самчук М.,Сарканич В. Учениця 7-А класу Окс А. декламувала вірш «Присвячується, Тобі партизане…» Хвилиною мовчання на згадку про загиблих партизанів присутні вшанували пам'ять людей, які віддали життя за рідну землю, за єдину, соборну Україну.
     В шкільній бібліотеці  представлена  книжкова виставка з історичною, документальною, художньою літерату¬рою під назвою «Дорогами партизанської слави».
     Ми не повинні забувати про тих людей, які пройшли крізь найскладніші випробування, відстояли право людей на свободу, врятували нашу країну та світвід нацизму. У День партизанської слави ми з великою вдячністю говоримо про мужність, стійкість та самовідданість. І ми вшановуємо всіх тих, хто подарував майбутнє нам та нашим нащадкам.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО


 

Переглядів: 233 | Додав: oktaviasadvari | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]