14:04
День Гідності та Свободи у школі

           День Гідності та Свободи — свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Свято встановлене з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського.
       З нагоди Дня Гідності та Свободи в нашій школі 21 листопада пройшли заходи щодо відзначення та вшанування подій 2004, 2013-2014 років, що відбулись в нашій країні. 
      Вчителі історії Дудинець Г.В. та  Пушкарович І.В. провели за участі учнів 9-11 класів  конференцію «Революція Гідності-погляд через роки».
            Для учнів 5- 6 класів було організовано перегляд відеоролику « Історія України за 5 хвилин». 
            Перегляд документального фільму «Зима, що нас змінила» було представлено увазі учнів 7-9 класів. 
            Впродовж дня наставники 3-11 класів було проведено тематичні виховні години «Україна понад усе». Різні форми та методи роботи щодо розкриття цієї актуальної та злободенної теми було продемонстровано класними керівниками Садварі О.М. (3-А) Мішко Н.І.(3-Б клас ), Свистун Г.М.(4-Б клас ) ,Клим В.В.(6-А клас ), Алексюк К.Ю.(8 клас), Стець С.О.(9-Б клас), Копин Н. І. (9-А клас).


Ми різні, але Свобода та Гідність нас об’єднують!
Ми знаємо, що таке Гідність і цінуємо Свободу!
Ми українці і ми вільні творити своє майбутнє!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Категорія: Події | Переглядів: 294 | Додав: innaroman1996 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]