13:23
Свято мужності, благородства і честі

   Загальне професійне свято всіх українських військовослужбовців давно заслужило всенародну повагу і шану з боку офіційних державних структур усіх рівнів. Цей День приурочений до дати прийняття Закону незалежної України від 6-го грудня 1991-го року «Про Збройні Сили України». Саме свято - День Збройних Сил України було встановлено у 1993-му році постановою Верховної Ради України.

   Доблесть і честь солдатів і офіцерів - в цьому справжня сила будь-якої армії та українські військовослужбовці зберегли все це і примножили. Український воїн - надійний захисник, відданий патріот і людина, для якої честь, свобода і незалежність далеко не порожній звук.

   Традиційним у нашій школі стало відзначення Дня Збройних Сил України. Зокрема, 4 грудня  класними керівниками 1-11 класів було проведено уроки Мужності  «На варті захисту та миру». У шкільній бібліотеці на учнів чекала тематична виставка ілюстрованих матеріалів, підготовлених Фізер Н. В. Крім того, школярі мали змогу ознайомитися з кращими авторськими листами воїнам АТО. Але найбільш цікавим стало проведення відкритої виховної години «Я - громадянин великої держави» під  керівництвом класного керівника 6-Б класу Гасинець М. В. Проникли в душу присутніх поетичні рядки, зачитані учнями школи про Україну, рідну землю.  Цікавим та змістовним був виступ вчителя  про почуття любові та патріотизму у різні історичні епохи. Для кращого  засвоєння матеріалу учні мали можливість переглянути  презентацію  про історію українського війська  та бойові традиції  різних часів, а також хлопці 6-Б класу презентували для присутніх дослідження «Мій тато був солдатом».  Наступним кроком уроку був перегляд відеоролика «Армія для тих, хто служить». На прикладі героя-захисника АТО, який є колишнім учнем нашої школи, Брижака Руслана,  від учениці 6-Б кл.  Кучмістрової В., присутні мали нагоду почути розповідь про його дитинство і про те, що  саме спонукало хлопця стати  нині на захист нашої держави і водночас задуматись над словами «патріот», «гідність», «громадянська позиція». На занятті лунали пісні «Прошу в неба й землі», «Молитва за Україну» у виконанні Попович Марії та звучало проникливе звернення до присутніх через вірш одного із кіборгів Вадима Волка, який зачитав Дзямко Станіслав «Я прийду з війни і гляну в очі».

   Завершальним етапом урочистого свята стали  листи-звернення воїнам АТО, які були написані дітьми та зачитані гостям даного заходу.

   У цей День ми приєднуємося до привітань на адресу наших славних військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів, генералів та адміралів, бажаємо їм міцного фізичного здоров’я, успіхів у бойовій та тактичній підготовці, надійних тилів, кохання і всіх благ! Божих благословень Вам і Вашим родинам! Зі святом!

Категорія: Свято | Переглядів: 381 | Додав: zpzp | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]