23:38 Толерантність та доброта – людства два крила | |
![]() Свято розпочалось з дружнього вітання у колі, а вправа «Подаруй усмішку другові» створила дружню атмосферу не лише для учасників а й для гостей свята. У тренінгу взяли участь учні 3-4 класів, з яких і були сформовані три команди. Класовод Обіцька Т.М. підібрала для учасників завдання, покликані розвивати впевненість, що успіх залежить від власних зусиль, від того, наскільки ми будемо людяними, гуманними, толерантними у стосунках; навчити оволодівати мистецтвом спілкування та навичками взаємодопомоги; пробуджувати у дітей щирий інтерес до всього корисного, морального, бажання берегти людську гідність; виховувати повагу до людей, доброзичливість. ![]() Було запалено символічний вогник доброти, який передавали з рук в руки всі учасники свята. Кожен учасник свята, замислився над тим, щоб зробити себе і світ хоч на краплину добрішим і толерантнішим. О.І. Куруц вчитель початкових класів | |
|