09:27
Звіт директора школи

     16 червня 2017 року о 10.00 відбувся звіт керівника школи Удут Х.В.
     На зборах були присутні педагогічний та адміністративно-господарський  персонали школи, члени батьківського комітету, батьки учнів, представники громадськості.                                       
     У своєму виступі Удут Х.В. проаналізувала основні напрямки своєї діяльності як директора школи та роботу навчального закладу за 2016-2017 навчальний рік. Було інформовано присутніх по наступним пунктам: загальна інформація про школу; стан і розвиток шкільної мережі; кадрове забезпечення; методична робота; результати навчальних досягнень учнів; виховна робота; безпека життєдіяльності школярів; соціальний захист дітей; робота шкільної бібліотеки; комп’ютеризація та інформатизація навчального та управлінського процесу; фінансово-господарська діяльність; управлінська діяльність та завдання на 2017-2018 навчальний рік.
     Під час обговорення доповіді Удут Х.В., присутніми було відмічено, що директор відповідальна і чуйна людина, з повагою відноситься до дітей, батьків, колег, а колектив навчального закладу під її керівництвом  працює стабільно, злагоджено, виконуючи основні завдання школи .

 

Категорія: Оголошення | Переглядів: 537 | Додав: zpzp | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]