У будь-якому віці день народження – це найкраще свято, найголовніше торжество в житті кожної людини. І неважливо, скільки виповнилося років, ми чекаємо уваги до себе та поваги.
Отож, дорогий наш ювіляр, Миколо Васильовичу!
У день Вашого народження ми вітаємо Вас із цією подією. Прийміть найщиріші вітання на свій 65-річний ювілей. Бажаємо Вам величезної удачі, щасливої долі. Нехай Вас цінують, люблять, розуміють, нехай оточують турботою та ласкою і завжди переймають Ваш досвід. Міцного Вам здоров’я, довгих років життя, благополуччя та достатку, миру Вам і натхнення.
Нехай збуваються всі Ваші бажання та мрії, перетворюючи життя у справжню казку. Всі найсміливіші та неймовірні плани здійснюються легко і невимушено, а Ваші близькі та рідні завжди дарують Вам заряд позитиву і натхнення!
З Днем народження!!!
З повагою колектив Кольчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів |