14:51
Світло добра і любові завжди поміж нас...

      Щороку  на початку грудня  ми відзначаємо Міжнародний  день людей з інвалідністю.  Відзначення  цього дня – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми з особливими потребами, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. 
     Люди з особливими потребами  – це не просто категорія людей. Це окремі життя,окремі людські надії на те, що все буде добре. На щастя, поряд з ними є ті, хто хоче допомогти і хто допомагає.
     В нашому освітньому закладі є діти індивідуального та інклюзивного навчань, які також потребують особливого підходу, порозуміння та уваги.
     Постійну турботу для їх розвитку у нашому шкільному соціумі надають представники педагогічного та учнівського колективів, зокрема через зустрічі-спілкування «Світло добра і любові завжди поміж нас», тематичні виховні години  «Серця, зігріті любов’ю» за участі учнів 1-Б, 2-Б, 5-Б,8-А та 9-Б класів та різноманітні екскурсії-подорожі.
     Маємо надію, що завдяки спільним зусиллям батьків та  вчителів діти з особливими потребами отримають  доступ до освіти, такий який дасть їм можливість стати успішними у подальшому житті. 

 

Категорія: Події | Переглядів: 271 | Додав: innaroman1996 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]