10:07 Самоцвіти дитячих талантів | |
У концертній програмі були представлені номери вокального, хореографічного жанрів та художнє читання, адже колектив нашої школи завжди із задоволенням бере участь у даному конкурсі, щоб поділитись своїм гарним зарядом з іншими. Високу виконавську майстерність, емоційне виконання, артистичність продемонструвала учениця 7-А класу Длужевська А., яка прочитала вірш на патріотичну тематику «Подивись на квіти України», підготовлений гуртком «Поетична вітальня (керівник Ващенок С.С.). Вразив глядачів і членів журі сценічною культурою та оригінальністю творчої манери юний гуморист Масалов М., учень 6-Б класу з гуморескою «Маршрутка» (керівник Масалова М.І.). Глядачі аплодували із захватом учасникові заходу, вокалісту з сильним голосом Горвату В., учню 9-Б класу за майстерно виконану пісню «Я - України син». Емоційно й артистично виконала пісню «Музика слова» учениця 4-А класу Окс А. Заповзято й щиро під оплески глядачів вийшла на сцену Попович М. учениця 7-Б класу, яка виконала драйвову пісню «Повір мені». Шкільний ансамбль «Струмочок», керівником якого є вчитель музичного мистецтва Делеган Н. І. також надихнув публіку любов’ю до Батьківщини, до матері своїми піснями «Рушники матусі», «Краю рідний». А на завершення хореографічний колектив «Промінь» під керівництвом Садварі О. подарували присутнім танець «Небесний ангел», який був насичений гімнастичними рухами. А допоки в нашому творчому краї є талановиті, творчі люди, готові дарувати радість й тепло оточуючим, доти й житиме та процвітатиме наша земля. Дякуємо за підтримку директору школи Удут Х. В., яка вселяє віру і натхнення керівникам гуртків та учням, а також особлива подяка селищному голові Дуб М. В. за довіру, теплі слова, а особливо за матеріальну підтримку щодо зовнішнього вигляду та естетичного оформлення виступу учнів. | |
|
Всього коментарів: 0 | |