22:57 Подорожуємо стежками Закарпаття… | |
Тому, учні-семикласники нашої школи разом з класним керівником Гасинець Мар’яною Василівною також долучитися до прекрасного свята радості та надії, зокрема вирішили цей день відзначити саме наодинці з природою,поринути у чарівний та мальовничий її світ, осягнути красу, пізнати багатства, а також з метою вивчення традицій рідного краю діти мали можливість відвідати музей «Старе село», що знаходиться в с. Колочава. Для того, щоб познайомитися ближче з природою та її мешканцями вихованці хлопчики та дівчатка побували в єдиному на Україні реабілітаційному центрі для бурих ведмедів. Насолодитися дивовижним краєм легенд, вічнозелених карпатських гір та дзвінкоголосих струмочків покликало учнів та батьків «Морське око». Останньою зупинкою екскурсії став водоспад Шипіт, який відноситься до семи природних чудес України. Ростіть щасливими діти,в любові та мирі ! | |
|
Всього коментарів: 0 | |