07:36 Підкова – символ удачі | |
Отож, на пошуки чудодійних підков вирушили учні 7-А класу. Дізнавшись, що такий оберіг можна роздобути на Іршавщині, разом з класним керівником Ващенок С.С. вирушили в село Лисичеве, Іршавський району. Школярі відвідали діючу водяну кузню «Гамора». Лисичевська "гамора" є єдиною діючою водяною кузнею в Європі. "Гамора" стала унікальним об'єктом. Маючи статус музею і пам'ятки ковальського виробництва, вона водночас діє і як нормальна кузня, де виготовляються звичайний реманент для мешканців Лисичева та довколишніх сіл: лопати, мотики, рогачки для винограду, аршови (заступи). Саме тут учні побачили майстер-клас по виготовленню підкови. Отримавши на згадку про побачене підкову, кожний міцно стискав її в руці – маленький теплий шматочок металу. Додому всі повертались веселі й задоволені - з нетерпінням перевірити магічну силу отриманого маленького оберегу. | |
|
Всього коментарів: 0 | |