13:20
Пам'ятати минуле заради майбутнього

Вічна слава героям, які полягли
За наше мирне життя!
Вічна слава воїнам, вдовам, сиротам
Які пішли з небуття!

   Уже в 70-й раз, ми маємо нагоду схилити голови в пам'ять про безсмертний подвиг наших ветеранів, що вистояли та звільнили Закарпаття з полум'я Великої Вiтчизняної вiйни. З кожним роком усе бiльш вiддаленими стають цi подiї та все менше їх учасникiв - ветеранiв. І кожне сказане ними слово особливо дороге для нас,яке ми несемо в своїй пам’яті. 

   Саме з нагоди відзначення 70-ї річниці визволення Закарпаття від німецько-фашистських загарбників біля Обеліску Слави пройшла лінійка–реквієм «Ні, війні!», яку підготували учні-активісти нашої школи під керівництвом Е.О. Чечур та М.І. Масалової.  Під час підготовки даного заходу учні взяли участь в акції «Прибери Обеліск» та власноруч виготовили  паперових голубків, як символ миру. Кожного присутнього  пройняли слова, які лунали з вуст учнів біля Обеліску Слави про жорстокість війни. Пісні, які акапельно виконали учні Горват Віталій, Бубряк Єлизаветта та Бубряк Євгенія  викликали сльози в присутніх .Також  хвилиною скорботного мовчання вшанували світлу пам’ять тих, хто залишився у вічності. Під кінець лінійки  відбулося урочисте покладання квітів до підніжжя пам’ятного знаку.

   Ми не могли оминути й події, які зараз точаться на Сході нашої країни. Всі присутні схилили в скорботі голови й вшанували хвилиною мовчання тих мужніх людей, які відстоювали для нас мир і волю і віддали своє життя, виборюючи нашу рідну землю. Війна тих далеких часів не стала уроком для людства і ми зараз бачимо жахливі картини війни знову. Тому завдяки таким заходам учні вчаться поважати один одного, бути патріотами своєї неньки-України, проявляти любов до ближнього і берегти життя власне і життя своїх ближніх, адже воно є найціннішим для людини.

   Цього ж дня в школі були проведені уроки мужності, години пам’яті з використанням документів, спогадів свідків, художніх творів, кіно та фотоматеріалів.

   Тож не забуваймо, що ми є нащадками славного покоління наших предків, які завоювали нам мирне і щасливе сьогодення. Наш з вами обов’язок – бути гідними їхнього подвигу. Усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на нашій рідній та вільній українській землі.

Категорія: Події | Переглядів: 963 | Додав: zpzp | Рейтинг: 1.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]