11:33
Міжнародний день толерантності

     У рамках відзначення  Міжнародного дня Толерантності та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників освітнього процесу 16 листопада членами гуртка «Юні журналісти» під керівництвом Алексюк К.Ю. було створено цікавий тематичний відеоролик підназвою «Толерантність очима дітей» за участі учнів групи продовженого дня. Під час демонстрації було показано, як діти вміють щиро радіти один за одного, підтримувати словами, а також бути дружніми.
      Цього ж дня класним керівником 5-Б класу Попович М.І  було проведено виховний захід “Толерантність врятує світ”. Діти  вивчали різні прояви цього поняття, вчилися співставляти різні життєві ситуації з прикладами власної поведінки та класного колективу вцілому.
     Наприкінці заходу учні зробили висновок, що клас - це маленька родина, і хочеться, щоб в цій родині завжди панували доброта, повага,взаєморозуміння і толерантне ставлення один до одного.
     Сподіваємося, що виховні години, які були проведені в цей день сподобались і залишили глибокий слід у душі кожного учня, допомогли зрозуміти, що таке повага, взаєморозуміння, терпимість, дружба, взаємодопомога.
     Нехай День толерантності продовжується щодня, адже - це  День Поваги, Добра і Терпіння. Тож будьмо толерантними!!!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

ВІДЕО 

Категорія: Свято | Переглядів: 211 | Додав: oktaviasadvari | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]