07:54
Митець від Бога

   Осінь  називають щедрою порою року, адже ця чарівна пора дарує нам щедрі врожаї  з нашої української землі. Але ще щедрістю дихає на нас тому, що подарувала нам Людину, руки якої творять неймовірної краси картини…

   Мова йде про художника Іллю Ілліча Бровдія, який народився 13 вересня 1918 року, і ми, кольчинці, маємо чим гордитися. Народився митець у селі Станові, але доля привела цю людину в смт  Кольчино, де наразі й проживає Ілля Ілліч.

   Саме в цей день юні художники з нашої школи, Сарканич Вероніка(8 кл.), Тягур Вікторія( 6-Б кл.), Шешрун Віолета (11 кл) та член унівської ради Меденці Натілія(11 кл.) разом з педагогом-організатором школи Масаловою М. І., мали змогу привітати творця-художника з його 98-им  днем народження.  Учні переглянули ряд картин, які прикрашають будинок І.І. Бровдія, на яких побачили прекрасні пейзажі рідної України, величні церкви, автобіографічний портрет тощо.. Під час розмови художник розповів дівчаткам про свій творчий шлях, про  народження кожної його картини. Ця зустріч надасть  учням  натхнення творити, малювати  та захоплюватися цим мистецтвом. Ми пишаємося творчістю нашого односельця і бажаємо йому довгого віку, радості від життя та Божої благодаті!

Категорія: Вітання | Переглядів: 653 | Додав: zpzp | Рейтинг: 5.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]