05:30
Козацькому роду - нема переводу
 

 

12 жовтня у нашій школі відбулося спортивне свято "Козацькі забави", ініціаторами якого були вихователі ГПД, а організатором вихователь ГПД №1 Садварі О.М.
За участі учнів 1 - 2-х класів відбулися різноманітні змагання, під час яких діти мали змогу проявити свої фізичні та розумові здібності, адже були у ролі козаків-захисників.
Школярі змагались в різних номінаціях, зокрема: " Передав - сідай", де важливими факторами були увага та дисциплінованість, а у конкурсі "Посадив - зібрав" діти демонстрували швидкість посадки картоплі в уявний город - обгуч. Цікавим виявився конкурс "Вершники", під час якого дітлахи стрибали з м'ячами і уявляли себе в образі козаків-вершників. Але найвеселішим виявився конкурс "Постріл". У кожного з дітей була в руці повітряна кулька і її треба було "вистрілити" однією ногою.Переможцем стала команда, яка найшвидше здійснила влучні і гучні постріли.

 

Піднесений настрій, бажання перемогти, дружба та позитивні емоції стали підсумком свята. Малеча з нетерпінням чекає наступного навчального року, зокрема "Козацькі забави" .
Категорія: Події | Переглядів: 628 | Додав: Svitlana | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]