11:07
Пам'ять про них збережуть Обеліски

    У прекрасні травневі дні Україна  відзначає одразу дві дати, пов’язані з перемогою над фашистською Німеччиною. 8 травня разом зі всією європейською спільнотою ми відзначаємо День пам’яті та примирення, а 9 травня  в цьому році святкуємо 71 річницю з Дня Перемоги над нацизмом у  Другій світовій війні.

    У найвизначнішому куточку нашого селища Кольчино, біля Обеліску Слави, ми радо зустрічали гостей, адже   відзначали  районне свято, присвячене Дню пам’яті та примирення й 71 річницю з Дня Перемоги над нацизмом у  Другій світовій війні.

    Присутніх щирими та приємними словами привітали голова Мукачівської районної державної адміністрації Сергій Володимирович Гайдай,голова Мукачівської районної ради  Іван Петрович Михайло та голова Ради ветеранів Мукачівського району Іван Дмитрович  Качур.

    Можна по-різному ставитися до Другої Світової війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто поліг у боях, хто віддав своє життя для щастя інших? Наша пам'ять щоразу повертається до минулого, адже те, що звідано й пережито, не забудеться ніколи! Це подвиг, якого не знала історія! Так не хочеться, щоб діти –майбутнє наше покоління відчули запах війни. Надзвичайно приємно було слухати  виступи  учнів нашої школи. У виконанні Горвата Віталія, учня 8 класу, прозвучала пісня  «Запах війни». Продовженням свята стала  пісня про  рушник – символ дороги під назвою «Рушник вишиваний» у виконанні ансамблю «Струмочок». Розчулила всіх своїм співом учениця 6 класу Марія Попович, яка виконала пісню «Маки червоні», адже квітка маку є символом Перемоги, символом крові загиблих на війні.

    Ми не могли забути й про  героїв Небесної Сотні, які віддали життя за наш спокій і мирне небо. В пам'ять про них  у виконанні учениці 9 класу Удут Елеонори прозвучав вірш «І мовчки сотня нескорених героїв…»

    Присутні  вшанували хвилиною мовчання тих, хто загинув у роки Другої світової війни, а також поклали квіти до підніжжя Обеліску Слави.

    Україна завжди була дуже миролюбною державою . Вона ніколи не розпочинала воєн, а лише захищала свої інтереси. Українці завжди жадали жити під мирним небом і працювати на рідній землі, особливо діти –наше майбутнє покоління. Тому  на завершення свята ансамбль «Струмочок»  виконав пісню  «Ми – за мир!», в якій линуло з вуст дітей розуміння, що таке мир  й усвідомлення величезної ролі тих, хто боронив цей мир і забезпечує його зараз. Коли свято було оголошене закритим, настоятелі храмів відправили панахиду за жертвами Другої світової війни, за мир та злагоду в Україні, за захисників Вітчизни.

Вітаємо зі святом всіх вас щиро!
Живіть здорові в щасті і в теплі!
Бажаєм всім любові, щастя, миру
На нашій рідній і святій землі!
Хай пісня лине в синь небес крилато,
У мирне небо хай зліта салют!
День Перемоги – це найкраще свято!
І на землі хай в мирі всі живуть!

Категорія: Події | Переглядів: 403 | Додав: zpzp | Рейтинг: 4.2/5
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]