13:17 ДАРИ ОСЕНІ | |
![]() І місце вибороли: Клованич Т. 1-А, Калугін Є. 1-А , Касинець С. 1-Б, Король Д. 3-А., Кірясов Н. 5-А., Машлак К. 5-Б, Напуда Н. 6-А, Порохнавець А. 6-Б, Малеш К. 7-А, Кость А. 7-Б, Сарканич В. 9кл. ІІ місце отримали: Кузьміна І. 1-А., Мішко Д.1-А, Маховська А. 3-А,Шатило С. 3-А, Удут Е. 3-А, Кисличний І. 4-Б, Алексюк Я. 5-А , Лелик А. 5-А. ІІІ місце: Переста Х. 1-А., Переста М. 1-Б, Русин К 2-А., Чередник Д. 3-А, Туряниця Т. 3-А, Голодняк Я. 3-А., Гойчук Р. 3-А, Головчук І. 3-Б, Коломієць О. 3-Б, Гаджега М. 3-Б, Митрович М.4-А, Карпишинець О. 4 –Б, Кислична Є. 6-Б, Долинич А. 6-Б., Плеша К. 7-А , Мадяр О. 8-А., Удут В. 8-Б. ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ! | |
|
Всього коментарів: 0 | |