11:47
Червону стрічку носять небайдужі…

     1 грудня світова спільнота відзначає Всесвітній день боротьби зі СНІДом.
     У цей день акцентується увага на тому, яку серйозну загрозу для життя людей в усьому світі становить ця глобальна проблема. І освітній заклад займає тут далеко не останнє місце, адже саме тут формується, розвивається і набирається 
знань майбутнє держави.
     Сьогодні, у Всесвітній день боротьби зі СНІДом в нашому освітньому закладі пройшла загальношкільна акція «Червону стрічку носять небайдужі» в підтримку людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом.  
     Учні 5-11 класів прийняли участь у  виставці стіннівок на тему: «СНІД: знати, щоб жити» та відтворили це через червону стрічку як символ солідарності та підтримки людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом.
     Класними керівниками 5-11 класів було проведено інформаційно-просвітницькі хвилини «Попереджений- значить захищений!» за участі медичної сестри та вікторини  «Що ти знаєш про ВІЛ/СНІД?».
     Саме такі заходи допомагають учням усвідомити всю небезпеку, яку несе СНІД, уберегти себе від  цього страшного захворювання, зробити правильний вибір у житті.
     Сподіваємось, що проведення подібних заходів допоможе учням захистити самих себе, адже найкращий захист – це поінформованість.

                                   Тож пам'ятаймо, що здоровий спосіб життя,

                                         чистота у взаєминах - найкращі методи профілактики СНІДу.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Категорія: Події | Переглядів: 200 | Додав: innaroman1996 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]