09:21
Схиляєм голови в пошані перед кожним…

     14 грудня – день, коли Українська держава вшановує героїчний подвиг учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
     Насамперед, це день мужніх та самовідданих людей, які у 1986 році прийняли доленосний виклик, щоб захистити не тільки Україну, але й усе людство від руйнівного впливу зруйнованого внаслідок аварії на Чорнобильської АЕС 4-го енергоблоку.
     Силами понад 600 тисяч ліквідаторів за рекордно короткий термін, 206 днів, у 1986 році було побудовано об’єкт «Укриття». Це перша захисна споруда, яка дозволила пом’якшити згубний вплив мирного атома, що вийшов з-під контролю.
     Сьогодні наш обов’язок – пам’ятати про учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, які є прикладом мужності, самовідданості та високого професіоналізму.
     У 2021 році  відзначаємо 35-ті роковини від дня катастрофи планетарного масштабу. Від 26 квітня 1986 року – дня, який назавжди змінив історію Чорнобильської АЕС, змінив ставлення до використання мирного атома, змінив долі тисяч людей.
     Щодня, протягом останніх 35 років у зоні відчуження продовжують боротьбу з наслідками аварії на ЧАЕС.
Саме тому ,в нашому  освітньому закладі цьогоріч 14 грудня класними керівниками було проведено  години спілкування «Чорнобиль не має минулого часу…» за участі учнів 5-11 класів.
     Напередодні цієї пам'ятної події відбулась тематична виставка дитячих плакатів та малюнків .
Класні колективи 3-9 класів впродовж 13-14 грудня переглянули відеоматеріали про масштаби лиха та важкість наслідків аварії , звичайно, героїзм ліквідаторів. 
Сьогодні щиро дякуємо і ліквідаторам, і міжнародній спільноті, яка допомагає Україні та українцям у нелегкій боротьбі із цим страшним лихом задля забезпечення радіаційної та екологічної безпеки. 

Пам'ятаймо ,що героїзм ліквідаторів врятував мільйони життів , врятував світ…
Мирного та чистого неба усім !

 

 

 

 

 

 

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Категорія: Події | Переглядів: 190 | Додав: innaroman1996 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]