Збірна команда учнів нашої школи під назвою «Осавульська варта» виборола IІ місце у районному етапі Всеукраїнської дитячо–юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
У складі команди:
• Дзямко Станіслав(ройовий),
• Жевняк Василь(9 кл.),
• Удут Віктор (8 кл.),
• Гузинець Юрій (9 кл.),
• Богдан Даніела (9 кл.),
• Длужевська Марія-Анастасія (8 кл.),
• Сарканич Вероніка (9 кл.)
• Козар Артем (8 кл.).
Висловлюємо подяку педагогам школи, які брали безпосередню участь у підготовці та організації команди, а особливо керівнику команди Удуту Ю.Ю., який вніс вагомий внесок, щоб наші учні достойно представили свою команду. А також Чечур Е. О. – заступнику з виховної роботи, вчителям - Дудинець Г.В., Масаловій М.І., Кротовій Н.Є., Сидор М. Ф., Юско Г.В., Копин Н.І., медичній сестрі – Стаматієвій Д.С.
Крім того, батькам учнів та особисто учням, які брали участь в грі «Джура» щиро дякуємо за патріотизм та щирий дух українця у ваших серцях. Ми гордимося вами, джури, ви - достойні продовжувачі кращих козацьких традицій України! Так тримати!
Переглянути фото |