12:56
Тиждень правових знань в школі

   З 7 по 11 жовтня в школі проводився тиждень правових знань.
   Саме з цією метою було  проведено різноманітні тематичні заходи. Учні 9-10 класів під керівництвом вчителя правознавства Пушкаровича І.В. стали учасниками правового лекторію «Закон і право», під час якого діти вчились  толерантно ставитись до прав інших людей, вміло їх реалізовувати,  розвивати уміння, знаходити компромісне рішення і, звичайно, виховувати в собі поважне ставлення до власної особистості та інших. 
   Вихованці  Мішко Н.М. та  Желізняк М.В., учні 3-Б і 5-Б класів мали можливість продемонструвати свої знання і навички під час цікавих  ілюстрованих виховних годин «Права та обовязки дітей »,.
   У формі аукціону знань пройшла година спілкування з дітьми  вчителя історії  та класного керівника 7- А класу Дудинець Г.В..
   Класний керівник Пушкарович І.В. перевірив знання учнів 7-Б класу через тематичну вікторину «Право чи обов’язок» ,адже урок права – це урок життя.  
   За участі учнів 9-А класу під керівництвом Копин Н.І. було проведено правовий всеобуч у вигляді дискусії «Знаємо свої права-виконуємо обов'язки!»  
   Впродовж тижня завбібліотеки Фізер Н.В. було представлено виставку літератури на правову тематику. 
   Право зростати в умовах свободи, розвиватися фізично і духовно здоровими-право кожної дитини! А ми, вчителі та батьки, повинні зробити все для того, щоб жодна дитина  вміла  постояти за себе.
   Пам’ятаймо! Права кожного закінчуються там, де починаються права інших людей.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО
 

Категорія: Тематичні тижні | Переглядів: 400 | Додав: innaroman1996 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]