19:50 Тиждень географії | |
Дієвою формою організації інтелектуального дозвілля учнів є тижні географії. У понеділок відбулося урочисте відкриття тижня географії та конкурс на кращий вислів про географію в якому відзначився 7-А клас, особливо Порохнавець Яна, Богдан Даніела. У вівторок учні 7-Б класу презентували роботи з гіпсу. Особливо вдалася творча робота «Будова вулкана», яка була відзначена грамотою. У середу учні школи випустили стінгазети про цікаву географію. Четвер виявився найцікавішим і найнасиченішим, де учні показали всі свої знання, майстерність. Між 7-ми класами була проведена вікторина «Чи знаєш ти географію?». Учні 8-их класів показали свої знання у брейрингу «Чи знаєш ти Україну», де переміг 8-А клас. Особливо відзначилися Решко Вікторія, Медвідь Андрій, Швалагін Антоніна. У комп’ютерному класі були представлені учнівські роботи-проекти. Учні 10-го класу створили міні проекти «Глобальні проблеми людства». Учні 9-А класу презентували проекти про забруднення навколишнього середовища, кращі роботи учнів були відзначені грамотами, це - Переста Аліна, Русин Олександра, Меденці Аліна. | |
|
Всього коментарів: 0 | |