13:06
Свято Першого дзвоника
     3 вересня  двері школи були навстіж відкриті, адже дружньою шкільною родиною ми побували на урочистому заході «Країна дитячих мрій», присвячений Дню Знань та святу Першого дзвоника. Відомо, що цьогоріч наші першокласники йдуть до Нової української школи – безмежної країни дитячих мрій, доброти, сміху, радості, безтурботного щастя. Тому наша шкільна сім’я гучними оплесками зустріла красивих, радісних і схвильованих - юних школярів, а їх в цьому році 44. Не менш хвилювалися й наші одинадцятикласники – чарівні красуні та змужнілі юнаки, для яких це останній рік у стінах рідної школи– рік роздумів, кропіткої праці та духовного зростання.
     З вітальними словами до батьків, вчителів та учнів звернулися директор школи Удут Х. В. та голова Кольчинської селищної ради Дуб М. В., а отець Василій – настоятель храму Петра і Павла ті ігумен Нектарій – настоятель архієрейського подвір’я Могилів - Подільської єпархії благословили дітей на щасливий навчальний рік.
     Шкільний дзвоник запросив учнів на перший урок у 2018 - 2019 навчальному році, а одинадцятикласники  на щастя, на веселе життя у Країні дитячих мрій, простелили нашим першокласникам український рушник, що наче птах розпахнув свої білі крила до країни знань.
    Немає в світі нічого прекраснішого, ніж пізнавати нове, вчитися, читати та запам’ятовувати на все життя мудрі рядки! Вітаємо Вас з Днем Знань, з днем мудрості і старанності! Нехай у вашому житті буде можливість вчитися і здобувати знання не тільки в шкільні роки, але і в майбутньому, протягом всього життя! Знання роблять людину сильнішою, мудрішою, добрішою, допомагають відкривати нові істини, робити наукові відкриття і пізнавати таємниці природи. Нехай ніколи ваш розум не відмовляється від нових знань, а завжди прагне до пізнання і мудрості!
     Навчальний 2018/2019 рік розпочато!
 
Категорія: Свято | Переглядів: 1502 | Додав: zpzp | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]