14:10
Що таке лад у домі?

   Лад - це стан, коли все робиться, виконується як слід, відповідно до певних вимог; згода, злагода в стосунках, взаєминах. Коли в домі лад, родина живе дружно, радісно й щасливо. Мир, злагода і лад починається з вашого дому, з вашої сім'ї, з мами, тата і вас.

   Лад - це коли усі знають, що робити, коли, хто має слухатись і кого слухатись, кого шанувати, за що відповідати. Всі питання в сім'ї вирішують дружно, сім'єю, як бути і що чинити. Коли у родині лад і мир, то їм радісно і добре живеться. І дім цей у пошані. А немає у сім'ї ладу, не буде і миру.

   12 травня в ГПД №2 вихователем Кохан М. Ю. було проведено відкрите виховне заняття на тему: "Що таке лад у домі?" Учні працювали над проблемним питанням звідки ж береться лад і хто його створює?

   Мати, матінка, матуся - такі рідні і такі знайомі кожній людині слова... Скільки в них ніжності, скільки тепла і турботи. Для кожного з нас мати - це найрідніша людина, вона дала нам найбільше - щастя жити. Її тепла посмішка, лагідні руки, найрідніший голос, її похвала чи застереження живуть у кожному з нас з дитинства і до кінця наших днів. Клас був святково прикрашений плакатами та листівками.

   На виховному занятті були проведені творчі завдання: ”Сонце материнської любові”, ”Турбота про матусю”, ”Вітальні листівки для любих матусь”. Учні обговорювали запитання та працювали над прислів'ями. В кінці зачитали молитву за маму.

   Мати, ненька, матуся, матінка, мамочка - єдина людина у світі, яка не буває байдужою до своїх дітей. У ній стільки милосердя, співчуття, турботи, ласки... Бережіть своїх матерів, говоріть їм приємні слова, любіть їх, турбуйтеся про них, доки вони живі, бо настане час і вам не буде до кого прийти та прихилити свою посивілу голову. Бережіть своіх матерів!

Категорія: Події | Переглядів: 663 | Додав: zpzp | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]