Оздоровчий заклад відпочинку з денним перебуванням «Калина», що діє при Кольчинській ЗОШ І-ІІІ ступенів відсвяткував урочисте відкриття 28 травня 2012 року. Присутніх привітала директор школи Удут Х.В. та директор оздоровчого закладу відпочинку Юско Г.В., які наголосили на тому, що 14 днів, проведених в таборі, додадуть щирих приємних вражень юнакам та дівчатам. 330 хлопчиків та дівчат відновлять свої сили, а також їх чекатимуть цікаві конкурси та розваги, спортивні змагання. Мудрі наставники-вихователі роблять все, щоб такі довгоочікувані літні канікули залишили в школярів незабутні враження. Вихованців було поділено на 11 загонів: - «Дружні»
- «Сонечко»
- «Хмаринка»
- «Посмішка»
- «Ромашка»
- «Водограй»
- «Гарячий шоколад»
- «АТБ»
- «Пірати»
- «БЕМС»
- «Шок»
На урочистій лінійці, щоранку, командири загонів здають рапорти. На протязі дня діти галасливо грають в ігри, насолоджуються прогулянкою під теплим сонечком, лунають голоси дітей під час караоке-конкурсів, старшокласники грають теніс, волейбол, діти змагаються в конкурсі малюнка на асфальті тощо. Після цікаво проведеного дня на дітей чекає теплий, смачний обід, після якого всі збираються на лінійці по підведенню підсумків. Правильно організований відпочинок – це гарний настрій, здоров’я, нові друзі та нові знання. Це розкриття свого творчого потенціалу і заряд бадьорості на тривалий час.
|