19:35
Новорічний ранок у 4-их класах "Звичаї під Святвечір"
Зі святковою колядою пройшов новорічний ранок у 4-х класах школи,який підготували класоводи Юско Г.В. та Мельник О.М.. У виконанні четвертокласників прозвучали традиційні колядки та щедрівки. Кожній дитині була відведена своя роль. Це були десятки посмішок один одному, один всім і всі всім. Це було дійсно народне свято, українське народне свято.
7 січня православні християни всього світу відзначають світле свято - Різдво Христове. Це не лише сімейне свято, котре дозволяє родині зібратись разом, згадати минулий рік і забажати щось хороше на наступний рік.
На Різдво прийнято дотримуватись чисельних традицій та звичаїв, що ще більше облагороджують це свято. Є щось приємне та казкове в дотриманні традицій, особливо таких. Тому варто змалечку привчати та залучати дітей до дотримання цих традицій.
В Різдво прийнято влаштовувати Вертеп та вертепне дійство. Цей процес якнайкраще дозволить дітям зрозуміти суть свята та його традиції. Адже через таку театралізовану казку, особливо, якщо дитина бере в ній участь, навіть цікавіше слухати релігійні та біблійні історії, що є основою Різдва Христового.
Категорія: Свято | Переглядів: 687 | Додав: Tetyana | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]