Уже майже два місяці учні 1-х класів навчаються за новою методикою - НУШ. За цей час навчання у школі вдалося реалізувати такі завдання: створити умови для цікавого й радісного навчання; організувати знайомство учнів з однокласниками та вчителями; навчати активного слухання в умовах усного спілкування; навчати взаємодії в парах та групах; сприяти усвідомленню правил безпечної поведінки дорогою до школи й у школі; допомагати дітям ідентифікувати себе як учнів та мотивувати їх до навчання.
Ми вчимося створювати у класі дружнє середовище — простір, де цінують дружбу і друзів; допомогти дітям з’ясувати критерії справжньої дружби, виокремити щирі стосунки; сприяти формуванню доброзичливого й толерантного ставлення до людей; сприяти усвідомленню в дітей цінності дружніх стосунків та їх важливості в житті.
|