Розпочалися літні канікули, а отже розпочався період подорожей, екскурсій, відпочинку. Класні керівники 8-А класу Копин Н.І. та 7-А класу Сидор М.Ф. організували чудову екскурсію на Синевир, щоб помилуватися блакитними хвилями озера, поринути у світ легенд і загадок, якими оповита туристична перлина Закарпаття. Озеро було загадковим, оточене старими смереками, що напоювали повітря ароматом хвої. Відчувалося, ніби час зупинився - озеро, ліс, голубе небо…
Також відвідали бурих ведмедів, погодували страусів. Вдалося побачити чимало. Не оминули під час екскурсії і величний водоспад Шипіт, найповноводніший в Карпатах, що сховався біля підніжжя гори Гемби. Він полонить з першого погляду, адже каскади води здатні загіпнотизувати будь-кого.
Діти були задоволені, відпочили. Веселі, захоплені, щасливі повернулися додому і з новими планами , мріями відвідати інші чудові куточки нашої Срібної землі.
ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО |