15:35
День працівника освіти у школі

    Кожної першої неділі жовтня у більшості країн світу святкують День працівника освіти, вітаючи людей, які своєю невтомною працею дають знання та відкривають дорогу в світ науки своїм учням  Свято вчителів є особливим у нашій школі. Заздалегідь учні готують концертну програму та виготовляють вітальні листівки ветеранам педагогічної праці.
    У цей день 4 жовтня традиційно було проведено день учнівського самоврядування, під час якого учні 11,10-их класів мали змогу відчути себе вчителями. 
    Вихованці Ващенок С.С. та  Гасинець М.В. прикрасили методичний кабінет величавими осінніми творчими композиціями та колажами, у яких майстерно були вплетені ніжні слова звернення та вдячності на адресу працівників педагогічної ниви.
    Учні 7-А класу (кл.кер.Дудинець Г.В.)додали всім настрою власноруч виготовленою вітальною стіннівкою.
    Приємною нотою в цей день також став концерт. Головними учасниками  літературно –музичного дійства «Любі вчителі, ви найкращі на землі!»  були учні 5-А класу (кл.кер.Роман І.М.), які привітали весь педагогічний колектив різними жанрами : вірші, гуморески, пісні тощо.
    Справжнім сюрпризом свята став виступ ансамблю «Струмочок»(керівник.Копин Н.І.)за участі учнів 5-их класів, у виконанні якого присутні мали змогу почути сучасну  пісню «Вона моя вчителька».
    Вітальні слова та тематичні відео матеріали подарували вчителям випускники школи,учні 11 класу під керівництвом Попович М.І.
    Атмосфера Цього дня для всіх працівників школи була насправді теплою та дружньою.


    Бажаємо всім вчителям наснаги, терпіння, нових успіхів в роботі та побільше талановитих учнів. Миру в ваших оселях та країні, добробуту та процвітання у всіх справах !

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Категорія: Свято | Переглядів: 419 | Додав: innaroman1996 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]