Головна » Статті » Ними пишається школа » Творчі особистості

Кізман Кінга - художниця від Бога!
Кізман Кінга:
Лише справжній творець може бути художником у душі.

Кожен з нас є певною мірою художником. Але не всякий здатен узяти пензлі, палітру, мольберт і створити вже матеріалізоване відображення частинки свого внутрішнього світу. Лише справжній творець може бути художником у душі. Саме справжнім художником можна назвати нашу односельчанку – молоду, перспективну Кінгу Кізман.

Народилася Кінга 16 лютого 1985 року в дружній родині Кізман. Варто відзначити, що навчалася художниця у нашій Кольчинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, а вчилася малюванню в Мукачівській художній школі імені Мункачі. В 2003 році вступила до Львівської національної академії мистецтв. Ми гордимося тим, що наразі Кінга Кізман є викладачем Мукачівської художньої школи імені Мункачі.

Шлях до удосконалення малювання прокладений з самого дитинства, коли ще малою Кінга в 3 роки малювала тварин, а особливо їй подобалося малювати коней, а потім до кожного малюнка юна художниця складала розповіді. Батьки під час приходу гостів гордо демонстрували малюнки доньки. Але до портретного жанру вона прийшла в 2009 році і надалі опановує цей жанр. Першою моделлю для портрету став батько художниці, а далі поступово вся родина мала в дарунок від Кінги свої портрети. Напевно не було такого дня, щоб Кінга не малювала. Адже це її життя, вияв її внутрішнього стану. Над однією роботою може працювати від одного до декількох місяців. Адже зараз роботи художниці купують і вдячні за досконалість її картин. Під час творіння свого нового шедевру Кінга обов’язково слухає музику, яка надає емоцій,почуття картинам. Має в своєму творчому доробку й декілька автопортретів, які перекопіювала з фотографій.

Але першою і вагомою сходинкою стала в її житті дебютна виставка під назвою «Від янгола до янгола». Картини, що були представлені на виставці, виконані олією на полотні. Відвідувачів було чимало, а серед них був і мер міста Мукачева Золтан Лендєл та його заступник Михайло Лабош. Дійсно, талант художника – талант від Бога. Тому нас завжди радуватиме творчість нашої випускниці і ми з радістю очікуємо нових виставок та творчих злетів.

Роботи Кінги:
Категорія: Творчі особистості | Додав: zpzp (11.01.2013)
Переглядів: 812 | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]