Головна » Статті » Ними пишається школа » Обдаровані учні

Окс Анастасія

Вже звичною стала думка проте, що кожна дитина – художник. Саме таким художником в широкому розумінні цього слова є учениця 3-А класу Окс Анастасія. Дівчинка переконана, що творчість служить порозумінню людей, пробуджує і підтримує у них почуття гідності. Незважаючи на юний дитячий вік, своїм прикладом показує як  українці мають шанувати власні традиції і культуру.
     2014 року, напередодні різдвяно-новорічних свят, для учнів школи було організовано зустріч з нашими земляками – воїнами АТО, які перебувають у Мукачівському військовому госпіталі. Літературно-музична композиція – вертепне дійство «Хай радість буде у вашій хаті», де Анастасія одна з перших виявила бажання виконати пісню «Молитва за Україну»
     Дівчинка  полюбляє класичний спів, але це не заважає їй приймати участь і перемагати у жанрах естрадної та народної пісні. Переможець Мукачівського районного конкурсу та призер обласного конкурсу солістів-вокалістів учнів шкіл естетичного виховання (2015 р.).
     Анастасія  віддає перевагу українсько - словацьким пісням, тому є постійним учасником концертного дійства з словацькими бетлегемами, де виконує пісню «Овечкі поженем сполу». Приймала участь у міжнародному конкурсі «Дружба народів» (2014 р.), де виконувала пісню «А я така дівечка».
      Нагороджена дипломом ІІІ-є місце обласного конкурсу словацької пісні  «Золотий соловей» за виконання пісень «Красна, красна», «Моє міле примілене ягоді» (2013 р.)
     Із задоволенням ліпить, малює, комбінує матеріали та фарби. Не боїться висловлювати власну думку. Має почуття власної гідності, розважлива, спостережлива, швидко реагує на все нове і несподіване в житті.

Категорія: Обдаровані учні | Додав: zpzp (11.12.2015)
Переглядів: 211 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]