Головна » Статті » Шануємо, гордимось та пам'ятаємо ... » Обдаровані учні

Аліна Русланівна Станкович

Аліна Русланівна Станкович, 18 березня 2005 року народження, учениця 7-Б класу.

 

Улюблена справа – відвідування концертів, подорожі.

 

Улюблене заняття – спів та гра на фортепіано.
    Алінка володіє музичними та художніми здібностями. Вона добре відчуває ритм і мелодію, гарно співає, вкладаючи у пісню багато енергії та почуттів, любить і цікавиться різноманітними піснями, прагне відвідувати будь-які концерти, де звучить музика, у співі та музиці виявляє власні почуття і внутрішній стан, бо найбільше задоволення вона знаходить у пісні.
  Виконавські вміння дитини формують її власний репертуар, зокрема пісні «Мій рідний край», «Серцю мила Батьківщина», «Рідна, мамо!», «Моя Україна», «Мукачево», « Я – Алінка» тощо. 
  Дівчинка вміло здійснює інтонаційно-стильовий та виконавський аналіз творів, має музичні здібності та музичне мислення, уяву, при виконанні того чи іншого твору враховує моральні переконання та власні смакові уподобання.
   Учениця серйозно ставиться до творів мистецтва, складає незвичайні композиції, багато малює, ліпить, висловлюючи свої почуття і настрій.
Алінка добре грає на фортепіано, цікавиться класичною та естрадною музиками, народною піснею. Вона у постійному пошуку нових мелодій та мотивів.
  Привітність, чуйність та піднесений настрій дитини допомагає їй проявити музичні здібності, а пісні у її виконанні із задоволенням сприймають і слухають діти, вчителі та батьки. Тому, Алінка – активна учасниця шкільних, районних та міських оглядів – конкурсів художньої самодіяльності.

Успіхів та нових злетів тобі, зіронько,
на нашому шкільному небосхилі!
Категорія: Обдаровані учні | Додав: zpzp (07.04.2013)
Переглядів: 500 | Рейтинг: 4.8/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]