Головна » Статті » Корисна інформація... » ...для батьків

ГОТУЄМОСЯ ПРИЙМАТИ ДІТЕЙ ДО 1 КЛАСУ
Відповідно до статті 20 Закону України « Про загальну середню освіту» від 13 травня 1999 р. № 651-XIV ( із змінами і доповненнями ) зарахування учнів до загальноосвітніх навчальних закладів здійснюється, як правило, з 6 років. Однак щорічно постановою Головного санітарного лікаря України про підготовку загально-освітніх навчальних закладів до відповідного навчального року уточнено вік майбутніх першокласників, зокрема визначено, що не можна приймати до школи дітей, яким не виповнилося 5 років 8 місяців.

Зарахування дітей
до загальноосвітніх навчальних закладів

До 1 класу загальноосвітнього навчального закладу ( крім спеціалізованого ) зараховують дітей, які постійно на закріпленій за навчальним закладом території обслуговування.
Згідно з Наказом № 204 прийом до 1 класу загальноосвітнього навчального закладу здійснюють на безконкурсній основі. Проводити тестування, співбесіди, екзамени для встановлення рівня засвоєння дитиною навчально-виховної програми дошкільного навчального закладу, а також перевіряти, чи вміє дитина читати, писати, рахувати, категорично заборонено. Крім того, не дозволяється збирати додаткові дані про батьків або осіб, які їх замінюють, зокрема вимагати характеристик з місця роботи, довідок про заробітну плату тощо.
До загальноосвітнього навчального закладу дитину зараховують на підставі наказу директора і таких документів, що подають батьки або особи, які їх замінюють:
  • заява на ім’я директора загальноосвітнього навчального закладу;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • медична картка встановленого зразка.
Категорія: ...для батьків | Додав: Svitlana (25.06.2012)
Переглядів: 746 | Рейтинг: 1.5/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]