Головна » 2015 » Квітень » 20 » Засідання педагогічної ради
12:19
Засідання педагогічної ради

15 квітня відбулося засідання педагогічної ради «Використання ІКТ у навчально-виховному процесі». Заступник директора з навчально-виховної роботи Сідор О.С. провела з педагогічним колективом тренінг на дану тему.

Вчителі активно включилися в роботу тренінгу. Вдалося створити галерею портретів педагогічного колективу, що засвідчила про творчість вчителів, їх доброзичливість, постійний пошук, черпання з джерел народної мудрості, любов до рідної України.

Цікавими були і колажі  «Вчитель, якого чекають…», які запропонували керівники груп Біланич М.М.Куруц О.І.Сидор М.Ф.

Будучи педагогами сучасності кожна група змоделювала структуру нестандартного уроку з використанням ІКТ: урок - інсценування (вивчення нового матеріалу), урок - реклама (узагальнення і систематизація вивченого  матеріалу), проблемний урок (сприйняття і засвоєння нового матеріалу).

Використовуючи ІКТ в позакласній роботі, були запропоновані етапи проектів для профілактики негативних явищ в молодіжному середовищі.

Після тренінгу директор школи Удут Х.В. провела анкетування на тему: «Оцінювання  своїх професійних якостей».

Активне застосування ІКТ у навчально - виховному процесі є підвищенням зацікавленості учнів навчанням, зростанням результативності і якості навчальних досягнень учнів, розвиток їх пізнавальних інтересів, підготовка покоління спроможного активно включатися в якісно новий етап розвитку сучасного суспільства, пов’язаного з інформатизацією.

Головне завдання при цьому наступне: сформувати у вчителя Інтернет - орієнтований спосіб мислення, навчити застосовувати інформацію для самоосвіти, підвищення кваліфікаційного рівня, вирішення вірогідних шкільних проблем і завдань.

Категорія: Події | Переглядів: 227 | Додав: zpzp | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]