22:17
Відзначення Дня Збройних Сил України

     6 грудня в Україні відзначають День Збройних Сил. Це свято – данина пам’яті воїнам, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України. Українська армія є національною гордістю, гарантом нашої безпеки.
 Українські військовослужбовці прославилися своєю мужністю та героїзмом.
    Напередодні відзначення Дня Збройних Сил України 4 грудня 2020 року в нашій школі було проведено ряд заходів, приурочених цій визначній події, які були спрямовані на виховання глибоких патріотичних почуттів, формування активної громадянської позиції щодо єдиної цілісної держави та захисту її кордонів.
    Учнівські колективи 1-9 класів взяли участь у фотоконкурсі «Містер ЗСУ - 2020», а зважаючи на сучасні події коли, особливо актуальним є вміння користуватися індивідуальними засобами захисту та іншими видами сучасного екіпірування. Саме тому впродовж тижня з 30 листопада по 04 грудня вчителем Захисту України Удутом Ю.Ю. було проведено навчальний практикум зі стрільби та одягання протигазів за участі учнів 10-11 класів.
     Всі учасники  проведених заходів  зрозуміли основне –  тільки глибока й усвідомлена любов до рідної землі, прагнення захищати її спонукає людину з повагою ставитися до почуттів інших, бути небайдужим до трагедій України та її народу.


Щировітаємо наших захисників! 
Зі святом!

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

ВІДЕО

Переглядів: 148 | Додав: oktaviasadvari | Рейтинг: 5.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]