20:20
Міжнародний день людей похилого віку

     Щороку 1 жовтня з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН, у світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку. А в Україні це також і День ветерана. Цей день – можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства. 
     Для учнів Кольчинської ЗОШ І-ІІІ ступенів стало доброю традицією саме в цей день відвідувати бабусь і дідусів, що проживають у центрі обслуговування одиноких та непрацездатних громадян , що знаходиться на території рідного селища. Учні 4-А класу з класним керівником Куруц О.І. завітали до стареньких з щирими словами  привітання, солодкими подарунками та листівками. Зі словами вдячності до присутніх звернулась педагог-організатор школи Масалова М.І., а Малікова Олеся, учениця 9-А класу привітала  чарівною піснею, Длужевська Анастасія, учениця 9-А класу, душевно декламувала вірші. На святі були присутні Дуб М. В., селищний голова смт Кольчина та Богів О.Я. , заступник голови Мукачівської РДА, які привітали присутніх теплим словом та подарунками .
    Такі зустрічі  – хороша нагода пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечами – нелегкі життєві дороги, якіщедро посріблили сивиною скроні.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Категорія: Події | Переглядів: 1030 | Додав: zpzp | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]