18:01
Йде Святий Миколай, добром Його зустрічай

     Чарівний і довгоочікуваний день - день Святого Миколая. Святий Миколай – один із найшанованіших святих.  
     Нині ми пов’язуємо свято Миколая тільки з подарунками і часто навіть не здогадуємося про глибоке релігійне коріння. Святий Миколай  – це реальна історична особа, візантійський єпископ, що прославився своєю любов’ю до дітей і допомогою бідним. Щиро і таємно роздав свою велику спадщину, бо поважав одне багатство – Милосердя. Цим заслужив нагороду у Бога: творити чудеса. Невидимою рукою Святий Миколай обдаровує нас і сьогодні.
     Ось і в нашому навчальному закладі напередодні дня Святого Миколая 17 грудня 2021 року відбулося літературно-музичне дійство «Йде Святий Миколай, добром Його зустрічай». Найменші школярики 1-А та 1-Б класів під керівництвом класних керівників Садварі О. М., Мішко Н. М. та керівником хореографічного гуртка "Діамант" Садварі О. М. розіграли виставу, де лунали пісні, вірші про найулюбленішого святого, молитви до Нього, кружляли у таночкках.
     Всіх присутніх привітали гості нашого свята: голова Кольчинської селищної ради Дуб М. В. і головний спеціаліст відділу освіти молоді та спорту Кольчинської селищної ради Зварич В. Ю. Міцного здоров'я, добробуту та Божого благословіння побажав у цей святковий день Микола Васильович, а подарунковими солодощами здійснив заповітні бажання всіх учнів освітнього закладу.
     На завершення радісного дійства пролунали щирі вітання та побажання від керівника закладу Удут Х. В.. 
     Велика подяка батькам, учням, педагогам та представникам Кольчинської територіальної громади за організацію та проведення свята.     
     Бажаємо в це особливе свято, щоб Святий Миколай зберіг вас і вашу сім’ю від нещасть та невдач! Нехай у ваше життя увійде удача, щоб у будинку був затишок та щастя.  

ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

https://youtu.be/L64xkiKeVVU

https://youtu.be/oMjuNqcPbpU

 

Категорія: Свято | Переглядів: 410 | Додав: oktaviasadvari | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]