06:32
Благоустрій-2019

     З приходом весни та тепла з’являється бажання бачити шкільне подвір’я, його околиці, та й, взагалі, селище в цілому,  чистим та охайним. А все це потребує нашого з вами піклування та бережливого ставлення. 
      Тому,  5 квітня  2019  року  відбувся День благоустрою, в якому взяли активну участь педагоги, учні та всі  працівники освітнього закладу. Було проведено ряд робіт:  прибирання сміття, минулорічного листя, поновлено розмітки на волейбольних, баскетбольних та інших майданчиках, висаджено квіти на клумбах, здійснено очистку кущів та дерев, оброблено вапняним розчином дерева, що висаджені на шкільній території, упорядковано Обеліск Слави, очищено від сміття придорожні смуги, тощо.
       Плідно і результативно пройшов День довкілля в нашій школі. Звичайно ж, приємно те, як відповідально поставилися до проведення даної акції учні школи. Це означає, що розмови, бесіди, виховні години вчителів не проходять безслідно. І наші учні уже повноцінні і свідомі члени суспільства. Тож нехай наше селище буде чистим та охайним!


ПЕРЕГЛЯНУТИ ФОТО

Категорія: Події | Переглядів: 433 | Додав: innaroman1996 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]