Головна » Архів матеріалів
За давньою легендою Прометей подарував людям вогонь, який повинен був зігрівати їх в холодні пори року, використовуватись для приготування їжі, освітлення. Він хотів полегшити їм життя, але Бог, дізнавшись, прогнівався. З цього часу вогонь не лише приносив користь людям, але став їх великим горем, інколи, навіть, забираючи  життя їх самих.
Саме з метою навчання дітей Правилам пожежної безпеки та дотримання їх у повсякденному житті, виховання у дітей розуміння тяжких наслідків з причин порушення Правил пожежної безпеки та з метою навчання діяти в різноманітних надзвичайних та екстремальних ситуаціях, надавати першу медичну, само- та взаємодопомогу, з 11.09. по 15.03.13 р. у школі був проведений ... Читати далі »
Переглядів: 3871 | Додав: zpzp | Дата: 15.03.2013

Українська пісня! Хто не був зачарований нею і не згадував її, як своє дитинство, юність, своє бажання бути красивою, ніжною, сильною…
14 березня 2013 року з ініціативи відділу освіти Мукачівської РДА пройшов фестиваль української народної пісні «Народні співаночки», учасниками якого були і педагоги нашої школи. Представниці жіночого колективу відчули вже на сцені справжню насолоду від її багатющих мелодій, широти і краси образів, чарівної сили, що викликає у душі найтонші асоціації, почуття, що підносить її до вершин людської гідності, людяності, творчості.
Під керівництвом молодого музичного керівника ... Читати далі »
Переглядів: 364 | Додав: zpzp | Дата: 15.03.2013

14 березня кожного року любителі математики відзначають Всесвітній день числа П. Відомий фізик і популяризатор науки Петро Васильович Маковецький сказав: "Тільки того й можна вважати цивілізованим, хто знає число П."
«Кого можна вважати цивілізованим?» - назва інтелектуальної гри, яку провели члени гуртка "Ерудит" під керів ... Читати далі »
Переглядів: 238 | Додав: zpzp | Дата: 14.03.2013

Вітаємо всіх з березневим днем - початком весни. Все пробуджується від сну,в природі розпочинається нове життя. Такого ж березневого дня народився великий син українського народу – Т.Г.Шевченко. Минуло 199 років, але в цей день дорослі і малі йдуть до пам’ятника, щоб запалити свічку, принести квіти, почитати вірші, вшанувати славного сина України.
У нашій школі кожного року вшановується пам’ять Великого Кобзаря. З 5 по 12 березня проводився тиждень української мови та літератури, присвячений цій пам’ятній даті. Вчителі-словесники разом з учнями оформили виставку творів та малюнків, учнівських рефератів, творчих робіт, ілюстрацій до творів Шевченка.
Шевченкова поезія багатогранна ... Читати далі »
Переглядів: 372 | Додав: zpzp | Дата: 11.03.2013

Прийшов березень і день за днем наблизилось жіноче свято - 8 Березня. Свято 8 Березня відзначають у всьому світі - це прояв великої шани і любові до жінки, трудівниці, подруги, коханої... Роль і значення жінки оцінено давно: і в святій книжці Біблії, і у різних жанрах мистецтва. А поет Євтушенко про жінку сказав так: "З жінки починається народ".

Враховуючи значимість цього свята у нашій школі теж відзначають його. Осяваючи педагогічний шлях серцем сповненим любові і тепла у школі працюють прекрасні жінки,що навчають і виховують дітей, передаючи з покоління в покоління найкращі традиції нашого народу, культуру, високу духовність.

Учні 11 класів підготува ... Читати далі »

Переглядів: 388 | Додав: Tetyana | Дата: 09.03.2013 | Коментарі (0)

Переглядів: 197 | Додав: S_Admin | Дата: 07.03.2013 | Коментарі (0)

21 лютого в стінах рідної школи панував святковий настрій: учні готували стінгазети, на уроках української мови проходили бесіди, виступи, вікторини.
Всі ці заходи були присвячені найсвятішому і дорогому – Дню рідної мови.
З учнями 3, 4 класів педагог-організатор (Масалова М.І.) разом з бібліотекарем школи (Яким М.В.) провели вікторину «Як парость виноградної л ... Читати далі »
Переглядів: 570 | Додав: zpzp | Дата: 21.02.2013

14 лютого у багатьох країнах світу святкують День Святого Валентина. І нашу школу не оминуло це свято. Вихователь ГПД №1 (Садварі О.М.) з учнями 1-А та 1-Б класів провели виховний захід саме в честь Святого Валентина.
Діти старанно готувалися, вивчали вірші, пісні, власноруч виготовили емблеми у вигляді сердечок.
Головною метою свята було викликати у дітей позитивні емоції,виховувати любов до рідних, близьких,товариські і дружні почуття.
Малечі було цікаво почути легенду про Святого Валентина, але найбільше їм сподобались герої, які завітали на свято, учениці 4-А класу у ролі Баби Яги і Ф ... Читати далі »
Переглядів: 241 | Додав: Tetyana | Дата: 21.02.2013 | Коментарі (0)

Кохати — нові землі відкривати,
Нюанси свіжі і відтінки нові.
Кохати — це щомиті дивуватись,
Це — задихатись з подиву — любові.

Іван Драч

  
Як ви знаєте, День Святого Валентина — це день кохання.  В цей день можна привітати тих, кого любиш, або згадати старих друзів, з якими ти давно не спілкувався,  і просто написати знайомим, з якими хотілося б налагодити стосунки.  Адже закоханість - це одне з найбільш привабливих почуттів, які можуть опанувати розумом і серцем людини.
Саме в цей день прийнято дарувати один одному «валентинки» - вітальні листівки у вигляді сердечок, з добрими побажаннями, словами кохання, пропозиціями руки та серця чи просто жартами, я ... Читати далі »
Переглядів: 293 | Додав: zpzp | Дата: 16.02.2013


Сутність та призначення машини не зміняться від того, яку інформацію ми в неї вкладемо.
Машина зможе писати музику, малювати картини і покаже науці такі шляхи, які ми ніколи й ніде не бачили.
Ада Августа Байрон Кінг
леді Лавлейс
Першочергове завдання, яке має вирішувати сучасна школа, полягає в тому, щоб навчити учнів ефективно отримувати інформацію, опрацьовувати, аналізувати, зберігати її та на основі цього приймати своєчасні й нестандартні рішення. Без застосування ефективних педагогічних ідей і технологій не обійтися. Одним з інструментів, за допомогою якого можна виконати це завдання, є ... Читати далі »
Переглядів: 710 | Додав: Svitlana | Дата: 30.01.2013

« 1 2 ... 42 43 44 45 46 ... 48 49 »