Головна » Архів матеріалів
Новий рік - радісне і чарівне свято, яке назавжди залишиться у наших спогадах, як світлий промінчик у повсякденному житті та приносить добрий настрій, багато усмішок та щасливі хвилини. З нетерпінням кожного року учні школи чекають на новорічні свята.

26 грудня 2012 року радісно та весело пройшов Новорічний ранок у 3–іх класах. Діти підготували костюмоване дійство, казку «Дванадцять місяців». Із великим задоволенням все це дійство спостерігали батьки учнів, бабусі й дідусі, учні школи, вчителі, директор школи Х.В. Удут та заступник директора із вихо ... Читати далі »

Переглядів: 608 | Додав: Tetyana | Дата: 27.12.2012 | Коментарі (0)

Безперечно, що в Кольчинській ЗОШ І-ІІІ ступенів навчається багато здібних дітей, які можуть втішити, насамперед, себе, а також вчителів і батьків гарними результатами навчання. Значна частина цих учнів успішно освоює не лише звичайний програмовий матеріал, а й пробує свої сили, застосовуючи його у вирішенні нестандартних олімпіадних завдань з різних предметів. І не лише пробують, а й завойовують призові місця на цих олімпіадах.
... Читати далі »
Переглядів: 242 | Додав: zpzp | Дата: 23.12.2012

Самопідготовка - це щоденне навчальне заняття учнів у групі продовженого дня. Вона сприяє систематичному закріпленню та засвоєнню знань, носить цілеспрямований характер.

Задача вихователя на самопідготовці полягає  в умінні знайти таке завдання, яке викликало б у школярів зацікавленість у роботі та бажання виконати її якомога краще.

Саме такі задачі та завдання використала на самопідготовці з математики у 2-х класах Барчій Н.Є. Для самопідготовки вибрано наступну форму проведення - "Казкову подорож до  зірок".

Учні ... Читати далі »

Переглядів: 997 | Додав: Tetyana | Дата: 21.12.2012

Греко-католики і православні християни відзначають 19 грудня свято на честь святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця - одного з найбільш шанованих на Русі і в усьому православному світі святих. 
У нашій школі стало чудовою традицією, що свято Миколая готують учні перших класів. Глядачі зацікавлено спостерігали за подіями у п'єсі "На лісовій галявині", яку підготували учні 1-А класу. Повчальною для школярів була легенда про те, як Миколай став святим. Цікава розповідь супроводжувалась показом слайдів.
Учні 1-Б класу представили гостям цікаве дійство про те, як ангели захищають і охороняють дітей від приходу злої сили з різочками.
Особливо порадували глядачів учні 1-А класу у костюмах антихристів, які виконали запальний танець ... Читати далі »
Переглядів: 379 | Додав: zpzp | Дата: 19.12.2012

Вітаю вас, зі святом Чудотворця!
Зростайте добрими й щасливими – батькам на радість, а Україні – в славу!
Достатку, затишку й душевного родинного тепла.
Святий Микола хай освятить вас і благословить на добрі справи.

З повагою
адміністратор S_Admin


Переглядів: 213 | Додав: S_Admin | Дата: 18.12.2012

Кожна держава має своє військо. У кожного з них є свої символи, які віддзеркалені у присязі. У воїнів Збройних сил України теж є святі слова, які глибоко переконливо визначають роль і призначення національного війська – служити українському народові. У відповідальний час народ завжди з особливою увагою дивиться на своїх захисників. Діти народу, українські воїни, разом з Україною виступають надійним гарантом суверенітету і цілісності держави. Для них служіння народу – найвища честь, покликання, обов’язок.
Свято Збройних сил України – це данина пам’яті тисячам воїнів, які загинули в битвах за свободу, волю та неза ... Читати далі »
Переглядів: 337 | Додав: S_Admin | Дата: 06.12.2012

1 грудня оголошено Всесвітнім днем боротьби зі СНІДом.

Не варто зайвий раз пояснювати, наскільки проблема СНІДу актуальна для України. Символом усвідомлення людьми важливості проблеми СНІДу, прийнятим в усьому світі, є червона стрічка.

16 травня — День пам'яті померлих від ВІЛ/СНІДу.

Поширення ВІЛ-інфекцій  набуло характеру пандемії. У світі  не залишилося жодної країни без ВІЛ/СНІДу. На планеті від ВІЛ-інфекції загинуло вже майже 22 млн. осіб, кожні 10 секунд від СНІДу помирає 1 людина, ураженими вважаються близько 50 млн. Найбільш ураженим регіоном є Африка. На жаль, не оминула епідемія і нашої країни. Нині Україна займає перше місце в Європі та шосте в світі за ш ... Читати далі »

Переглядів: 403 | Додав: zpzp | Дата: 29.11.2012

Добрі серця - це сади,
Добрі слова - коріння,
Добрі думки - квіти,
Добрі справи - плоди

Як пише В.О. Сухомлинський, «треба так впливати на свідомість і почуття вихованців, щоб вони переживали нетерпимість зла, щоб уже у ранньому дитинстві їх полонила моральна краса людської поведінки, щоб дитина сама прагнула бути морально красивою», допомогою в чому може стати слово, адже «…це найтонший різець, здатний торкнутися до найнижчої рисочки людського характеру».

Так, на днях у Кольчинській ЗОШ І-ІІІ ступенів в 4-их класах пройшов день доброти,який організувала і провела класовод ... Читати далі »
Переглядів: 276 | Додав: Tetyana | Дата: 29.11.2012

Здоров’я населення є соціальним багатством країни, є показником благополуччя держави. Сприяння здоров’ю та впровадження здорового способу життя забезпечується цілим рядом законів Президента та Кабінету Міністрів України. Президент України В.Ф. Янукович оголосив 2012 рік «Роком спорту і здорового способу життя».
У своїй роботі вчителі початкових класів велику увагу приділяють впровадженню здорового способу життя, адже діти – це майбутнє нашого краю. Саме цій тематиці був присвячений відкритий урок-проект з основ здоров’я у 3-Б класі, який провела класовод ... Читати далі »
Переглядів: 494 | Додав: Tetyana | Дата: 24.11.2012

Багато трагедій пережив український народ, але страшнішого лиха, ніж голод 30-х років, історія України не знає. Початком «роботи» надзвичайної комі­сії слід вважати виступ Молотова на політбюро ЦК КП(б)У 30 жовтня 1932 р. Він поінформував, що зобо­в’язання України зменшуються на 70 млн. пудів і вста­новлюється остаточний хлібозаготівельний план в обсязі 282 млн. пудів, зокрема по селянському сектору — 261 млн. Інакше кажучи, з селян вимагалося витиснути стільки ж, скільки вже було заготовлено з червня по жов­тень. Зрив заготівель пояснювався відсутністю не хліба, а боротьби за хліб. І справді, боротьби не було. Партій­ні, радянські і господарські працівники, яких кинули на хлібозаготівлі, бачили на власні очі трагізм ситуації. Більшість із них не могла залишитися лише гвинтиком бездушної державної машини. Сталін на січневому (1933 р.) об’єднаному пленумі ЦК ... Читати далі »
Переглядів: 500 | Додав: S_Admin | Дата: 22.11.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 42 43 44 45 46 47 »