Головна » Архів матеріалів

Вітаємо з ювілеєм!


     Сьогодні чудове ювілейне свято завітало до дуже щирої, порядної  працівниці нашого колективу Тетяни Борисівни Репинець.
     Шановна ювілярко! Прийміть сердечні привітання з нагоди ювілею. Нехай у ваших задумах завжди буде мудрість, на роботі – підтримка, вдома – увага й любов, у серці – світло від людської вдячності. Бажаємо міцного здоров’я, нових досягнень та успіхів. Нехай завжди, аж до сторіччя, Вас супроводжує щаслива зоря удачі, Боже благословення, а у Вашому домі панують любов, злагода та добробут ... Читати далі »

Категорія: Вітання | Переглядів: 89 | Додав: innaroman1996 | Дата: 14.05.2019

Мама! Найдорожче слово в світі!
Де б не був ти, щоб ти не робив,
 Та вона твій шлях завжди освітить
Ніжним серцем, відданим тобі. 

     Мама… В усі часи, всі народи пов’язували з нею найсокровенніше,         возвеличували її, як найбільшу святиню. Вона – корінь життя,   берегиня роду людського, вона та квітка, промінь якої ніколи не  в’яне, а розцвітає з плином літ усе ясніше. У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, теплий весняний вітерець приносить до нас свято – День матері. Свято матері – свято любові. Воно схоже на ніжну травневу квітку, від якої не хочеться відводити очей.
&nbs ... Читати далі »

Категорія: Події | Переглядів: 38 | Додав: innaroman1996 | Дата: 13.05.2019

     Бути хорошим заступником з виховної роботи дано не кожному, але нашому колективу з Вами дуже пощастило! Це справжній талант — бути таким професіоналом своєї справи. За час спільної роботи ми пізнали  Вас, Еріко Оттівно,  не тільки як компетентного,  знаючого і вправного фахівця, але і як сучасну, веселу, товаристську людину, яка вміє вислухати і порадити, пожартувати і спитати,, бути вимогливою і добродушною.
     Сьогодні весь наш  колектив   школи  поспішає подарувати яскравий букет душевних побажань самому незамінному заступнику з виховної роботи Чечур Еріці Оттівні у честь ювілею! Бажаємо від життя брати тіль ... Читати далі »

Категорія: Вітання | Переглядів: 142 | Додав: innaroman1996 | Дата: 11.05.2019

     Відповідно до указу Президента України 8 травня відзначається День пам’яті та примирення. 
     З цієї нагоди поблизу Обеліску Слави відбувся мітинг-реквієм. Урочистий захід відкрив селищний голова Микола Дуб, який зазначив, що слова сьогодні вдячності та вітання ми адресуємо  усім тим, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного лихоліття. І їхній подвиг гідно продовжують воїни нинішнього покоління, як ізахищають цілісність і незалежність нашої Батьківщини на Сході України, нерідко ціною власного життя.  Зворушливими літературними та музичними композиціями виступили учні нашої школи. Пам’ять полеглих героїв Другої світової війни вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя Обеліску Слави. ... Читати далі »

Переглядів: 209 | Додав: oktaviasadvari | Дата: 08.05.2019

     07 травня 2019 року в нашій школі проходив День Цивільного захисту. Розпочався він із збору керівного  складу. Начальник ЦЗ Удут Х.В. та начальник штабу ЦЗ  Сідор О.С. оголосили план проведення заходів і про необхідність володіння практичними навичками під час надзвичайних ситуацій. У цей день, насичений різними заходами щодо Цивільного захисту, до нашого навчального закладу завітали гості – завідувач НКП ЦЗ м. Мукачева П. Семенович та завід ... Читати далі »
Переглядів: 106 | Додав: oktaviasadvari | Дата: 08.05.2019

Пам'ять болем людським наповнена,
Час з тремтінням вперед іде.
Дзвонять чорні дзвони Чорнобиля,
Входять в душі серця людей. 


     24 квітня  класним керівником 8-А  Копин Н. І. для учнів  було проведено відкриту  виховну годину  «Чорнобиль…Весни обірване суцвіття», метою якої є формування в учнів патріотичних почуттів, співпереживання, повага до ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи. Учні отримали історичні факти про цю подію, яка принесла страшне горе на нашу землю, читали  тематичні ... Читати далі »

Категорія: Події | Переглядів: 54 | Додав: innaroman1996 | Дата: 25.04.2019

     Шкільний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Джура-2019" урочисто розпочався на шкільному майданчику 24 квітня. У змаганнях брали учні 6-10-х класів. 
     Вчителем фізичного виховання Удутом Ю.Ю. було розроблено положення, згідно якого класні керівники 6-10 класів разом з своїми учнями активно долучились до підготовки та участі в грі. Програма змагань включала в себе стройову підготовку, знання історії козацтва тощо. Класні колективи було поділено на ІІ категорії: рої 6-7 класів, 8-10 класів. Цікавими були й назви роїв: « Молода Січ», «Козачата», «Хоробрі серця», Фенікс» ... Читати далі »

Категорія: Олімпіади / Конкурси / Змагання | Переглядів: 70 | Додав: innaroman1996 | Дата: 24.04.2019

     23 квітня до нашої школи завітали представник  з Головного територіального управління юстиції в Закарпатській області Ганна Володимирівна Пивовар  та заступник начальника відділу правопросвітництва  Мукачівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Мирослава Іванівна Пилипчинець, які  провели з учнями 10-11 класів бесіду з теми «Шкільний булінг і як з ним боротися». Тематика зустрічі цікава та актуальна сьогодні.
     У ході бесіди гості ознайомили учнів з адміністративною відповідальністю щодо булінгу в школі і його наслідками.   Крім того, кожному слухачеві роздали інформаційні буклети, за допомогою яких учні отримали відповідь н ... Читати далі »

Категорія: Події | Переглядів: 55 | Додав: innaroman1996 | Дата: 23.04.2019

       Перед прекрасним, світлим святом Великоднем у школі  організовано конкурс  «Воскресни, писанко!» Учні нашої школи взяли активну участь у цьому заході та на розгляд журі були  відібрані найкращі роботи серед школярів. А це не тільки дитячі роботи, до такої роботи залучилися і родини вихованців. Хочеться подякувати батькам, бабусям і дідусям наших учнів за активну підтримку народного мистецтва, підтримку розвитку творчих здібностей дітей. Найкращі роботи були відправлені до  Мукачівського районного центру дитячої та юнацької творчості, де визнано трьох переможців з нашої школи, що є для нас приємною новиною. 
      Тож вітаємо Ільницького Норберта, учня 8 класу, з ... Читати далі »

Категорія: Олімпіади / Конкурси / Змагання | Переглядів: 171 | Додав: innaroman1996 | Дата: 22.04.2019

    Цей тиждень був присвячений фізиці, хімії, астрономії ― одним з найдавніших наук, без яких немислимий подальший розвиток людства, наукам цікавим, захоплюючим, могутнім. Значення їх знань у нашому житті дійсно важко оцінити. Тиждень природничих предметів-це позакласна робота з фізики, хімії та астрономії, яка є засобом активізації пізнавальної діяльності учнів та формування їх компетентностей. Згідно ПЛАНУ роботи школи та НАКАЗУ директора школи Удут Х. В. з 15.04.19 по 19.04.19 були складені відповідні ЗАХОДИ щодо організації цікавої діяльності учнів і вчителів відповідних предметів. Активна участь учнів 7-11 класів проявилась і технічній творчості: Ільницький Норберт (8-А кл.), Гичка Сергій (9-Б кл.), Удут Віктор (9-Б кл.). Дівчата 10-го класу виготовили цікаві стінгазети, підготували фізико-хімічний ... Читати далі »

Категорія: Тематичні тижні | Переглядів: 135 | Додав: innaroman1996 | Дата: 22.04.2019

« 1 2 3 4 ... 52 53 »